CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot. CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot. CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot.

Pořízení elektrobusů

Předmětem projektu je částečná obnova vozového parku společnosti CDS s.r.o. Náchod prostřednictvím výměny dvou stávajících a nevyhovujících vozidel za dva nové elektrobusy, které vyhovují daným normám a požadavkům.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Více informací zde

Energetické úspory opravárenských dílen motorových vozidel v areálu spol. CDS s.r.o. v Náchodě

Projekt řeší zlepšení tepelně technických parametrů obálky budovy, výměnu úsporných zdrojů osvětlení a instalaci rekuperační jednotky

Cílem projektu je dosáhnout parametrů obálky budovy v souladu s požadovanými parametry dle ČSN 730540-2 2011, instalovat úspornou soustavu osvětlení vnitřních prostor LED zdroji v souladu s ČSN 12464-1, osadit rekuperační jednotku do sociálního zázemí s kapacitou 950m3/hod a účinností 86%.

Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie prostřednictvím Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Více informací zde

Právě se nacházíte na: Hlavní strana  >  Projekty

Hlavní strana   |   Mapa webu

Copyright © 2009 CDS Náchod. All Rights Reserved.
Poslední aktualizace 21.06.2024 07:02:24. Vygenerováno informačním systémem DoDo. Webdesign Lukáš Doležal JD Computers.

Autobusová, nákladní, doprava, přeprava, mezinárodní, vnitrostátní, osobní, dopravní podnik, přeprava osob, přeprava nákladu, přepravce, logistické, logistika, celní služby, clo, opravárenství, servis, autoservis, pneuservis, prodej pohonných hmot, PHM, nafta - CDS s. r. o. Náchod
CZIN.eu