CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot. CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot. CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot.

Společnost CDS Náchod se v obchodní politice zaměřuje především na:

  1. Mezinárodní a vnitrostátní nákladní dopravu
  2. Vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu (pravidelnou, zájezdovou, smluvní)
  3. Celní služby (Intrastat, JSD, T1, ručení, sklady)
  4. Vnitrostátní a mezinárodní spedice (vytěžování vozidel, zaměstnávání vozidel)
  5. Prodeje nafty, naturalu 95, ad blue, náhradních dílů, olejů, nemrznoucích směsí
  6. Skladování výrobků a materiálů (naskladnění, evidence a vyskladnění)
  7. Opravárenství (nákladních vozidel, autobusů) a pneuservis
  8. Parkování vozidel v areálu firmy, mytí vozidel
  9. Prodej mýta a provoz směnáren

V současné době má společnost cca 300 zaměstnanců a disponuje 45 kamiony pro mezinárodní i vnitrostátní nákladní dopravu a 75 autobusy. Touto kapacitou je schopna pokrýt jakékoliv přepravní potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Roční obrat společnosti se pohybuje mezi 300 až 400 mil. Kč.

V oblasti financování dlouhodobě spolupracujeme s UniCredit Bank, Komerční bankou a. s. a Reiffeisen Bank.

Veškeré přepravy a ostatní činnosti jsou zabezpečovány v požadované kvalitě a ve spolupráci s Živnostenskou pojišťovací a. s. plně pojištěny.

Právě se nacházíte na: Hlavní strana  >  O společnosti

Hlavní strana   |   Mapa webu

Copyright © 2009 CDS Náchod. All Rights Reserved.
Poslední aktualizace 21.06.2024 07:02:08. Vygenerováno informačním systémem DoDo. Webdesign Lukáš Doležal JD Computers.

Autobusová, nákladní, doprava, přeprava, mezinárodní, vnitrostátní, osobní, dopravní podnik, přeprava osob, přeprava nákladu, přepravce, logistické, logistika, celní služby, clo, opravárenství, servis, autoservis, pneuservis, prodej pohonných hmot, PHM, nafta - CDS s. r. o. Náchod
CZIN.eu