CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot. CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot. CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot.

Historie společnosti CDS s. r. o. Náchod

Historie společnosti CDS s.r.o. Náchod sahá do roku 1993, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku. Cílem byla privatizace s. p. ČSAD Hradec Králové dopravního závodu 503 Náchod. Společnost vlastnila střediska v Bělovsi a Polici nad Metují. Její hlavní činností byl provoz nákladní dopravy, celní a logistické služby.

1998 - 1. 4. dokončení privatizace. Novými vlastníky se stalo pět spolumajitelů: Ing. Krejsa, Ing. Sekyra, p. Litterbach, p. Pouznar a p. Kaválek, každý s podílem 20%. Zakoupení prvních autobusů. Začátek provozování zájezdové dopravy, která se postupně rozšířila i na obsluhu pravidelných linek.

2001 - Odkoupení bývalých objektů ČSAD v Náchodě a Broumově. Ekonomicky osamostatnění divize osobní dopravy.

2007 - Zakoupení bývalého skladu Tepny v Náchodě, který po modernizaci disponuje 2500 paletovými místy a skladování se tak stalo významnou činností divize.

2009 - Vznik čtvrté divize, divize technické. Tato divize zajišťuje ve střediscích v Náchodě a v Broumově opravárenství, pneuservis, mytí a parkování vozidel, prodej PHM, měření emisí a další služby.

2015 - Změna vlastnických práv. Novými vlastníky se stali p. Pouznar s podílem 60% a Ing. Patzelt s podílem 40%. Společnost si klade za cíl další rozvoj všech svých čtyř divizí. Ocenění Cenou starosty Města Náchod v soutěži Firma roku Náchodska 2015

Právě se nacházíte na: Hlavní strana  >  O společnosti  >  Historie

Hlavní strana   |   Mapa webu

Copyright © 2009 CDS Náchod. All Rights Reserved.
Poslední aktualizace 20.02.2024 07:52:43. Vygenerováno informačním systémem DoDo. Webdesign Lukáš Doležal JD Computers.

Autobusová, nákladní, doprava, přeprava, mezinárodní, vnitrostátní, osobní, dopravní podnik, přeprava osob, přeprava nákladu, přepravce, logistické, logistika, celní služby, clo, opravárenství, servis, autoservis, pneuservis, prodej pohonných hmot, PHM, nafta - CDS s. r. o. Náchod
CZIN.eu