Autobusová doprava CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot. Autobusová doprava CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot. Autobusová doprava CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot.

Autobusová doprava patří k významným činnostem, kterými se naše společnost zabývá. Přepravu osob zajišťujeme na pravidelných linkách v Královehradeckém kraji, MHD pro město Náchod a dálkovou linku do Prahy a Pardubic.

Doprava pro Královehradecký kraj je zajišťována v systému IDS IREDO. Více na www.oredo.cz

Kromě pravidelné dopravy také provozujeme nepravidelnou dopravu v tuzemsku i v zahraničí, pro cestovní kanceláře, školy, sportovní kluby, kolektivy atd.

Naším cílem je neustálé zvyšování standardu osobní dopravy. Významná část autobusů je v provedení Low-entry neboli nízkopodlažní nastupování, které ocení většina cestujících. V současné době naše společnost disponuje téměř 50 autobusy, které jsou klimatizovány a splňují veškeré předpisy a homologace.

 

Kontakty

Právě se nacházíte na: Hlavní strana  >  Služby  >  Autobusová doprava

Hlavní strana   |   Mapa webu

Copyright © 2009 CDS Náchod. All Rights Reserved.
Poslední aktualizace 21.06.2024 07:02:22. Vygenerováno informačním systémem DoDo. Webdesign Lukáš Doležal JD Computers.

Autobusová, nákladní, doprava, přeprava, mezinárodní, vnitrostátní, osobní, dopravní podnik, přeprava osob, přeprava nákladu, přepravce, logistické, logistika, celní služby, clo, opravárenství, servis, autoservis, pneuservis, prodej pohonných hmot, PHM, nafta - CDS s. r. o. Náchod
CZIN.eu