CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot. CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot. CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot.

Nabízíme přepravu po celé Evropě. Specializujeme se plachtové návěsy a přívěsy o prostoru 90 m3-120 m3. Naše flotila je převážně zajištěna značkou MAN, MERCEDES. Jedná se o spolehlivá vozidla schopna plnící emisní normu EURO 5 a EURO 6. Všechny vozidla jsou sledována monitorovacím systémem POSITREX, zákazníci tak mají online přehled o jejich nákladu. Dispečerský tým je tvořen profesionály, kteří Vám jsou nonstop k dispozici.

Důraz klademe na přepravu zásilek ve stanovený čas na správné místo.

Specializujeme se na:

  1. přepravu zboží podléhající ADR
  2. přepravu odpadů (A cedule)

Zabezpečení vozidla a nákladu

  1. pojištěním z odpovědnosti
  2. havarijním pojištěním
  3. pojištěním úmluvy CMR na částku 10 mil. Kč

Kontakty

Právě se nacházíte na: Hlavní strana  >  Služby  >  Nákladní doprava  >  Mezinárodní kamiónová doprava

Hlavní strana   |   Mapa webu

Copyright © 2009 CDS Náchod. All Rights Reserved.
Poslední aktualizace 25.04.2024 08:46:00. Vygenerováno informačním systémem DoDo. Webdesign Lukáš Doležal JD Computers.

Autobusová, nákladní, doprava, přeprava, mezinárodní, vnitrostátní, osobní, dopravní podnik, přeprava osob, přeprava nákladu, přepravce, logistické, logistika, celní služby, clo, opravárenství, servis, autoservis, pneuservis, prodej pohonných hmot, PHM, nafta - CDS s. r. o. Náchod
CZIN.eu