Pneuservis CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot. Pneuservis CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot. Pneuservis CDS s. r. o. Náchod. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou a nákladní dopravu. Náš dopravní podnik zajišťuje dopravu moderními autobusy a nákladními vozy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Přeprava osob. Osobní doprava. Mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní nákladní přeprava. Nákladní přepravce. Přeprava nákladu. Zajišťujeme logistiku a celní služby, opravárenství, servis, autoservis, prodej pohonných hmot.

Službu nabízíme v rámci využití kapacity našeho pneuservisu. Provádíme výměnu pneumatik, přezutí na zimní a letní období, opravy pneumatik, vyvážení, geometrii náprav a doplnění klimatizace pro nákladní automobily, autobusy i osobní automobily.

Hodinová sazba opravárenských služeb dle dohody. (Při opravách možnost využití smluvní ceny stanovené podle rozsahu provedení).

Pneuservis provozujeme jak v Náchodě, tak nově i v Broumově. Specializujeme se na nákladní automobily, autobusy, traktory apd., ale i na osobní vozidla.

 

OBJEDNÁNÍ VOLEJTE PRO NÁCHOD 733 141 466

otevírací doba PO až PA 6-17, SO na objednání

OBJEDNÁNÍ VOLEJTE PRO BOUMOV 601 381 000

 otevírací doba PO až PA 6-14

Ostatní servisní činnosti:

  1. příprava nákladních vozidel a autobusů na technickou prohlídku (STK) a její zajištění
  2. kontrola GEOMETRIE náprav, seřízení
  3. DIAGNOSTIKA jednotlivých skupin motorových vozidel
  4. výměna olejových náplní agregátů
  5. lakování a autoklempířské práce
  6. doplnění KLIMATIZACÍ vozidel

Kontakty

Právě se nacházíte na: Hlavní strana  >  Služby  >  Služby dopravcům a motoristům  >  Pneuservis

Hlavní strana   |   Mapa webu

Copyright © 2009 CDS Náchod. All Rights Reserved.
Poslední aktualizace 22.02.2024 08:36:17. Vygenerováno informačním systémem DoDo. Webdesign Lukáš Doležal JD Computers.

Pneuservis Autobusová, nákladní, doprava, přeprava, mezinárodní, vnitrostátní, osobní, dopravní podnik, přeprava osob, přeprava nákladu, přepravce, logistické, logistika, celní služby, clo, opravárenství, servis, autoservis, pneuservis, prodej pohonných hmot, PHM, nafta - CDS s. r. o. Náchod
CZIN.eu